Gastronomia

Restauracja ‘Dom Rybaka’ Ustka

2010-05-07 19:41:00

„Dom Rybaka” to wspaniała restauracja o dużej tradycji i niesamowitym klimacie, znajduje się w samym centrum Ustki przy głównym deptaku prowadzącym do usteckiego portu. Ciepła, przyjemna atmosfera, miła, dobrze zaopatrzony barek i profesjonalna obsługa wprowadza w niesamowity klimat prawdziwej rybackiej knajpy.
Serwowane są tu proste, tradycyjne potrawy, ale jakże smakowite przyrządzane z najwyższą wirtuozerią kuchni polskiej i fantazje wymyślane przez szefa kuchni.

Szef kuchni poleca delikatne polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowo-koperkowym z ziemniakami gratin albo sałaty cesarskiej z grillowanym kurczakiem i grzankami czy deski ryb z dorszem, solą, łososiem i halibutem z pieczonymi ziemniaczkami i surówkami. Wszystko hmm palce lizać…

Oprócz wspaniałości kuchni jest tu chyba najlepiej zaopatrzony barek, można tu skosztować wielu rodzajów win, rumu, tequili, whisky szkockiej i irlandzkiej, whiskey amerykańskiej, brandy oraz likierów.   
Barmani to wykwalifikowana obsługa gotowa na życzenie gości sporządzić przeróżnego rodzaju drinki, koktajle alkoholowe, jak również bezalkoholowe.

„Dom Rybaka” oprócz bardzo ładnego lokalu ma do dyspozycji dwa ogródki letnie, pierwszy z widokiem na port, „zaułek kapitański” oraz morze, drugi to cichutkie, spokojne miejsce gdzie można się odprężyć, odpocząć.
W „Domu Rybaka” jest możliwość organizowania przeróżnych imprez okolicznościowych, bankietów, konferencje, urodziny, zloty i spotkania rodzinne.

Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Brak komentarzy
do góry