Gastronomia

Pizzeria Al Dente Ustka

2010-05-11 23:32:00

Wspaniałe miejsce na kolacje we dwoje, spotkania z przyjaciółmi i oczywiście na kosztowanie wspaniałości szefa kuchni, włoskiej kuchni, po nadmorskich wojażach, atrakcjach sportów wodnych i plażowania całymi dniami w Ustce, ta knajpka to właściwe miejsce. Pizzeria „Al dente”  mieści się przy ulicy Wilczej 16 oddalona troszkę od tętniącego życiem towarzyskim centrum Ustki, na spokojnym, malowniczym osiedlu niedaleko lasku, którym w kilka minutek dojdziemy na plażę zachodnią.

Klimat tego miejsca, wyśmienita kuchnia, dzięki włoskiej muzyki, profesjonalna i miła obsługa oddaje cały jego urok, goście poczują się jak w prawdziwej włoskiej pizzerii.
Szef kuchni może pochwalić się znakomitym doświadczeniem i różnego rodzaju certyfikatami i uprawnieniami zdobytymi w Italii.
Dania są skrupulatnie przygotowywane z najświeższych i najlepszych składników.
Co tydzień szef kuchni proponuje jakieś coś nowego jako danie dnia, spełniane, są również otwarci na propozycje i życzenia gości.

pizzerii „Al Dente” jest możliwość organizowania różnych małych imprez (ok. 25 osób), takich jak:

  • spotkania integracyjne,
  • urodziny,
  • zloty rodzinne, przyjaciół,
  • itp.


Pizzeria „Al dente”
  ma do zaoferowania różne promocje, jak również karty stałego klienta.  Każdy kto tu przyjdzie choć raz wraca do dziś, mieszkańcy Ustki jak również turyści :) ...

Istnieje możliwość zamawiania potraw telefonicznie z dostawą gratis.

W okresie letnim otwarte jest nie tylko zaplecze gastronomiczne, ale też pokoje gościnne.

Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Brak komentarzy
do góry